Zaloguj się

O nas

Dlaczego serwis nazwaliśmy "Świstak"? Geneza nazwy jest prozaiczna - Świstak wpadł nam do głowy całkiem przypadkowo. Dopiero po jakimś czasie dotarło do nas, że nazwa jest bardzo chwytliwa, łatwa do zapamiętania i sympatyczna. I tak już zostało. Serwis wystartował testowo 24 października 2003 roku, a od 1 marca 2004 działa w wersji oficjalnej. Oznacza to, że jesteśmy jedną z najmłodszych platform handlowych w Polsce.
Mimo tego oraz licznej konkurencji, jesteśmy dziś wśród liderów na rynku e-commerce w Polsce. Rozpoczynając naszą działalność, zakładaliśmy, że naszym głównym celem będzie stworzenie serwisu, który będzie się wyróżniał użytecznością oraz jakością obsługi. To, że najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy i ich potrzeby powoduje, że ciągle pniemy się w górę w niezależnych statystykach.

Misja

Nie ukrywamy swoich zamiarów. Chcemy stworzyć największą platformę handlową w tym kraju. Platformę, która będzie prezentować ofertę tysięcy sklepów internetowych oraz milionów osób prywatnych, a także która pozwoli milionom kupować łatwo, szybko i bezpiecznie. Tym samym chcemy stać się najpopularniejszą i najbardziej przyjazną platformą handlową w Polsce.
Skupiamy się dziś głównie na wygodzie Użytkownika. To ona bowiem decyduje, czy jego obecność na stronie jest pierwszą i ostatnią, czy też pierwszą z tysięcy. Staramy się, aby każdy bez problemu mógł się odnaleźć w gąszczu ofert, a następnie dokonać łatwo zakupu i jak najszybciej cieszyć się zakupionym przedmiotem.
Szanujemy opinie wszystkich użytkowników i zachęcamy ich do współtworzenia serwisu.

Kontakt

KRZYSZTOF WIELKANOWSKI ZDROWIE I FORMA

Królowej Jadwigi 86
30-212 Kraków
NIP: 8581769745
REGON: 122699221

e-mail: formularz kontaktowy (odpowiedź w ciągu 24h)

Serwis Świstak nie prowadzi działalności handlowej - towary wystawione na sprzedaż należą wyłącznie do Sprzedających.

Zlecenia reklamowe

e-mail: formularz kontaktowy

Klienci biznesowi, propozycje współpracy

e-mail: [email protected]


O Świstaku
Strona wygenerowana 2024-06-15 08:38:32, 120